Pradinis Klubai

Klubai

Edukacijos

Edukacijos pristatymas.

Dėl smulkesnės informacijos rašyti Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Olego Karavajevo dailės studija

Olego karavajevo dailės studiją galite atidaryti čia.

Skaityti

Atversk knygą

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje veiklą pradėjo klubas „Atversk knygą“.

Sociologinis tyrimas apie Lietuvos gyventojų skaitymo įpročius nelinksmas. Trečdalis žmonių išvis niekada neskaito knygų. Likę du trečdaliai: tai žmonės, kurie knygas skaito, o jei skaito, tai, mielai norėtų apie jas pasikalbėti. Mūsų bibliotekoje taip pat yra tokių skaitytojų. Skaitymas toks jau yra: labai retas skaitytojas pasitenkina tyliąja proceso dalimi ir jei perskaityta knyga sukelia emocijų (o juk jos, knygos, tai sugeba!), tai juo labiau veržiasi jomis pasidalyti. Perskaityta knyga gali tapti didesne ar mažesne mūsų gyvenimo dalimi. Todėl ir kalbėti gali kas kaip nori: vieni svariai ir logiškai, kiti emocionaliai, vieni gindami autorių ir jo kūrinį, kiti kritikuodami, net sumaišydami su žemėmis.

Skaityti

„Civitas“

Apksritimas, kurio viduryje paukštis„Civitas“ - lotyniškas žodis, nusakantis ir piliečių bendriją, ir valstybę. 2004 metais Atviros Lietuvos ir Valdo Adamkaus fondų įsteigtas Pilietinės visuomenės institutas skatina pilietines iniciatyvas ir stiprina visuomenės pilietiškumą, analizuoja viešąją politiką, gina pilietinės visuomenės idėją viešajame gyvenime. „Civito“ klubai yra įsteigti 39 Lietuvos miestuose.

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje „Civito“ klubas veikia nuo 2005 metų. Klubas vienija Garliavos ir Kauno rajono mokytojus, verslininkus, politikus ir kitus visuomeniškai aktyvius asmenis, besidominčius Lietuvos politine - ekonomine situacija ir kuriems rūpi visuomenės pilietiškumo ugdymas. Klubo veikloje ir renginiuose gali dalyvauti visi piliečiai, norintys šviestis, diskutuoti, imtis pilietinių iniciatyvų. Detalesnę informaciją apie Pilietinės visuomenės institutą ir „Civitas“ klubų veiklą rasite tinklalapyje http://www.civitas.lt

Skaityti

Atvertas ekranas

Kino klubas „Atvertas ekranas“ kviečia viešojoje bibliotekoje nemokamai žiūrėti filmus.

Skaityti