Pradinis Klubai Garliaviečiai Straipsniai „Garliaviečių“ klube šventinis renginys „Metams palydėti“

„Garliaviečių“ klube šventinis renginys „Metams palydėti“

Renginys klube „Garliaviečiai“
Renginys klube „Garliaviečiai“

Gruodžio 17 d. viešojoje bibliotekoje veikiantis „Garliaviečių“ klubas bibliotekos lankytojus kvietė į šventinį renginį „Metams palydėti“. Renginio pradžioje romantinės klasikinės muzikos atlikėjas Rimvydas Kruopis susirinkusiems padovanojo du nuostabius norvegų kompozitoriaus E. Grygo muzikinius kūrinius. Šventinę popietę, akomponuojant koncertmeisteriui R. Kruopiui, klausytojų širdis virpino Domeikavos mišraus choro atliekami muzikiniai kūriniai.

Choras „Versmė" - tai gilias tradicijas turintis kolektyvas, skaičiuojantis 20-uosius savo kūrybinės veiklos metus, kuriam nuo pat įkūrimo be pertraukų vadovauja chorvedė Rasa Endriukaitienė. Domeikavos mišrus choras „Versmė" savo dainomis džiugina ne tik domeikaviečius ir Kauno rajono klausytojus, bet aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose. Atstovavęs Kauno rajoną keturiose respublikinėse Dainų šventėse ir trijose Kauno rajono dainų šventėse choras yra išleidęs ir savo atliekamų kūrinių audio albumą. Antrąjį audio albumą, skirtą kūrybinės veiklos dvidešimtmečiui paminėti, choras savo gerbėjams padovanos jau visai netrukus. Kaip teigia choro prezidentė Gražina Liutvinskienė, nors chore dainuoja įvairaus amžiaus ir profesijų žmonės, visus juos vienija bendras tikslas - meilė dainai ir chorinei muzikai. Gausiai į popietę susirinkusiems „Garliaviečių" klubo nariams ir bibliotekos lankytojams sveikinimo žodį tarė 2006 metais Metų garliaviete išrinkta daktarė Jadvyga Marcinkienė, kuri viso renginio metu nestokojo subtilaus humoro jausmo. Koncertinėje programoje skambėjo Adventiniam laikotarpiui skirti Domeikavos choro atliekami muzikiniai kūriniai.

2018 metais savo veiklos dvidešimtmetį minėsiančio „Garliaviečių“ klubo veteranė Jadvyga Marcinkienė, už kelių savaičių švęsianti savo 90-ąjį jubiliejų, susirinkusius nustebino dar vienu talentu - itin išraiškingu ir jaudinančiu eilėraščių skaitymu! Anot ponios Jadvygos „tik stiprios patirtys, išgyventos drauge su bendraminčiais, padeda džiaugtis gyvenimu ir išsaugoti stiprią sveikatą. Muzikos klausymasis daro mus laimingesnius, o gaudami palaimos, ilgiau gyvenam". Mūsų klubas turi senas lietuviškas tradicijas: svečias į namus - Dievas į namus. Po koncerto visi renginio dalyviai kaip viena didelė šeima sėdome prie bendro šventinio stalo šiltam, atviram pabendravimui. Galimybė bendrauti ir suprasti vienas kitą - tai yra svarbiausias „Garliaviečių“ klubo akcentas, subūręs mus draugėn ir jungiantis beveik dvi dešimtis metų.