Pradinis Klubai

Klubai

CIVITAS

Apksritimas, kurio viduryje paukštis2005 m. kovo 31 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko Pilietinės visuomenės instituto steigiamoji Garliavos CIVITAS klubo diskusija. Dalyvavo instituto direktorius dr. Darius Kuolys ir tarptautinių programų direktorius dr. Mantas Adomėnas. Svečiai supažindino su instituto veikla, paskatino kuo plačiau įsijungti į klubo veiklą ir taip prisidėti prie pilietinės visuomenės kūrimo Lietuvoje. Pirmosios diskusijos tema ne veltui buvo „Penkiolika nepriklausomybės metų: ir kas toliau?“. Diskusijos vedėjai ne kartą pabrėžė žemą Lietuvos visuomenės pilietiškumą ir norą suaktyvinti pilietiškumo procesą. Pirmoje diskusijoje dalyvavo didelis būrys įvairaus amžiaus, įvairių politinių pažiūrų, profesijų Garliavos ir viso Kauno rajono piliečiai.

Klubas neformalus, laisvas žmonių sambūris, kuriems rūpi Lietuvos valstybė. Klubo veikloje, renginiuose gali dalyvauti visi piliečiai, norintys šviestis, diskutuoti, imtis pilietinių iniciatyvų. Platesnę informaciją apie Pilietinės visuomenės institutą ir CIVITAS klubų veiklą rasite tinklalapyje http://www.civitas.lt

Skaityti

Atvertas ekranas

Kino klubas „Atvertas ekranas“ kviečia viešojoje bibliotekoje nemokamai žiūrėti filmus.

Skaityti

Olego Karavajevo dailės studija

Olego karavajevo dailės studiją galite atidaryti čia.

Skaityti

Atversk knygą

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje veiklą pradėjo klubas „Atversk knygą“.

Sociologinis tyrimas apie Lietuvos gyventojų skaitymo įpročius nelinksmas. Trečdalis žmonių išvis niekada neskaito knygų. Likę du trečdaliai: tai žmonės, kurie knygas skaito, o jei skaito, tai, mielai norėtų apie jas pasikalbėti. Mūsų bibliotekoje taip pat yra tokių skaitytojų. Skaitymas toks jau yra: labai retas skaitytojas pasitenkina tyliąja proceso dalimi ir jei perskaityta knyga sukelia emocijų (o juk jos, knygos, tai sugeba!), tai juo labiau veržiasi jomis pasidalyti. Perskaityta knyga gali tapti didesne ar mažesne mūsų gyvenimo dalimi. Todėl ir kalbėti gali kas kaip nori: vieni svariai ir logiškai, kiti emocionaliai, vieni gindami autorių ir jo kūrinį, kiti kritikuodami, net sumaišydami su žemėmis.

Skaityti