Įvykiai

Integruota literatūros ir dailės pamoka – FOTOGRAFINIAI VAIZDAI IR KŪRYBINIS RAŠYMAS

Skirta 5-12 kl. mokiniams supažindinti su Lietuvos fotografijos klasikų darbais. Praktinėje dalyje mokiniai kuria savo pasakojimus iš pasirinktų nuotraukų. Edukacijos dalyviai mokosi analizuoti, turtina savo dailės istorijos žinias, reflektuoja žiūrėdami į meno kūrinius. Kuria savo tekstinius pasakojimus.

Susitikimas su autoriumi M. Čepuliu

Susitikimas su autoriumi M. Čepuliu

Maloniai visus kviečiame į susitikimą su Mariumi Čepuliu tema "Lietuvos gamta pro objektyvą". Susitikimas vyks spalio 21 d., 12 val. Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje Konferencijų salėje III a. (Vytauto g. 21, Garliava).

Renginys nemokamas.

Tel. pasiteiravimui: (8 37) 549120.

Senjorų dienos internete 2019

Senjorų dienos internete 2019

Maloniai kviečiame į "Senjorų dienas internete 2019" spalio 21 -25 dienomis Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks tiesioginės transliacijos nuo 11 val. Parodų salėje III a. (Vytauto g. 21, Garliava).

Kviečiame į Edukaciją

Kviečiame į Edukaciją

Spalio mėnesio renginiai vaikams

Spalio mėnesio renginiai vaikams

Maloniai kviečiame vaikus ir paauglius į nemokamus renginius bibliotekos Vaikų centre spalio mėnesį.

Spalio mėnesio renginiai suaugusiems

Maloniai kviečiame į bibliotekoje vykstančius renginius spalio mėn. suaugusiems.

Nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems

Nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai pažengusiems

Kviečiame į nemokamus 6 val. skaitmeninio raštingumo mokymus pažengusiesiems Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų skaitykloje II a. (Vytauto g. 21, Garliava) spalio 21, 22, 24 ir 25 dienomis nuo 10:00 val.
Registracija į mokymus tel. (8 37) 551794.

Nemokami 6 val. trukmės mokymai. Jei jau turite pagrindinius skaitmeninius įgūdžius, kviečiame mokytis šių programų.

- Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Šiuose mokymuose sužinosite, kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu, kaip dokumentus laikyti internete, juos bendrinti su kitais žmonėmis, išmoksite planuoti laiką pasitelkiant e. kalendorius.
- Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu taip pat sužinosite, kaip saugiai bei atsakingai skelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus internete.
- Bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite su interneto svetainių kūrimo bei e. bendruomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
- -Bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Čia mokysitės rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija.
- Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas. Čia išmoksite prisistatyti naujoviškai bei originaliai. Sužinosite kaip sukurti originalų gyvenimo aprašymą, įdomiau suformuoti tekstus bei susipažinsite su vaizdo įrašų kūrimo ir redagavimo galimybėmis.

Kviečiame klausytis garsinių knygų

Garsinės knygos vaikams

Kviečiame klausytis garsinių knygų.

Kiti renginiai

Viešosios bibliotekos padalinių renginių planą galite pamatyti ir atsisiųsti čia (PDF, ~1MB).

Skaityti daugiau...