Pradinis Galerija Renginių galerija 2019 metų renginių galerija Gamtos fotografo gyvenimo detales Kauno rajono vaikams atskleidė fotografas Marius Čepulis

Kauno rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje ir 3 jos padaliniuose – Vandžiogalos, Domeikavos ir Neveronių bibliotekose – lankėsi žymus gamtos fotografas ir ornitologas Marius Čepulis, kurio fotoklajones stebi jau daugiau nei 72 tūkst. sekėjų.

Dviejų knygų – „Metai. Gamtos fotografo dienoraštis“ suaugusiesiems ir interaktyvios knygos „Visa tiesa apie gyvūnus“ vaikams – autorius moksleiviams išsamiai ir šmaikščiai papasakojo apie gamtos fotografo kasdienybės užkulisius, kiek laiko trunka padaryti iš pirmo žvilgsnio nesudėtingą, tačiau ypatingą kadrą, kas svarbiausia, norint būti gamtos fotografu, kokios įrangos reikia, norint fotografuoti skirtingų rūšių gyvūnus, kuo reikėtų „pasivepinti“, norint iš arti nufotografuoti elnią ir kokio žvėries miške reikėtų saugotis labiausiai. Šis susitikimas – tai Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomas ir Lietuvos Kultūros tarybos dalinai finansuojamas projektas „Iš ko susideda Lietuva“. Viena iš jo temų – „Lietuvos gamta pro objektyvą“, kurią ir atskleidė Marius Čepulis.