Pradinis Galerija Renginių galerija 2018 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje apdovanoti 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ laimėtojai!

Kaip ir kasmet, šiemet ir vėl vyko skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Kaip ir kasmet, jį mielai priėmė Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padalinių bibliotekų lankytojai. Kaip ir kasmet, jie buvo aktyvūs ir pasiruošę įgyti dar daugiau žinių vienu iš pačių maloniausių būdų - skaitydami! Džiugina tai, kad per 3 vasaros mėnesius Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padalinių bibliotekose 477 dalyviai perskaitė daugiau nei 1,6 tūkstančio knygų!

Susumavus visų dalyvių rezultatus, burtų keliu buvo išrinkti nugalėtojai. Skaitymo iššūkio varžytuvių dalyvius rugsėjo 19 d. pakvietėme į Viešosios bibliotekos vaikų centre vykusį 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ baigiamąjį renginį, kurio metu buvo apdovanoti skaitymo varžytuvių prizininkai.