Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje pristatyta R. Misiukonio personalinė fotografijų paroda „JAI arba Gyvenimo verpetas“

Lapkričio 14 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko fotomenininko Roberto Misiukonio personalinė fotografijų parodos „JAI arba Gyvenimo verpetas“ atidarymas.

„JAI arba Gyvenimo verpetas“ - tai fotomenininko R. Misiukonio fotografijų paroda, kurioje siūloma pažvelgti į žmogų ir jo išgyvenimus. Detalės, subtilumas, paslaptis, formos... Būsenos ir jausenos - tarsi nešama istorija apie žmogų. Autorius tikisi, kad žiūrovai atras nuotraukas, kuriose pažins ir save. Tarp portretų, formų atpažins ir persikūnijusį autorių. Parodos išskirtinumas - atlikimo technika cianotipija. Tai vienas seniausių atlikimo būdų, kuris ligi šių dienų liko mažiausiai pakitęs, reikalaujantis ne tik meniškumo, bet ir proto galios, nes kiekviena sekundė, kiekvienas netinkamas prisilietimas, potėpis gali darbą sugadinti arba pagerinti.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė