Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje paskaita abiturientams apie savęs pažinimą ir karjerą

Viešojoje bibliotekoje paskaita abiturientams apie savęs pažinimą ir karjerą

Paskaita abiturientams „Pasirink teisingai! Savęs pažinimas ir karjera“
Paskaita abiturientams „Pasirink teisingai! Savęs pažinimas ir karjera“

2018 metų vasario 16 d. švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Artėjant šiai ypatingai mūsų valstybei sukakčiai Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisidėdama prie iniciatyvos „Šimtmečio dovanos“ lapkričio 27 dienos popietę į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką sukvietė Garliavos Jonučių gimnazijos ir Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos abiturientus į paskaitą „Pasirink teisingai! Savęs pažinimas ir karjera“.

Ilgametė VDU karjeros centro specialistė, Kauno rajono švietimo centro metodininkė - neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymo/si koordinatorė Loreta Montrimaitė užsiėmimo dalyviams kalbėjo apie sėkmingos karjeros ir savęs pažinimo santykį - kodėl savęs pažinimas toks svarbus sėkmingai karjerai ir kaip geriau pažinti save. Lektorė išsamiai pristatė karjeros planavimo procesą, aptarė pagrindinius karjeros planavimo elementus bei populiariausias ateities profesijas. Tikimės, kad šis teorinis - praktinis užsiėmimas jaunajai auditorijai atvers galimybes pažvelgti į save ir per tai pažinti siūlomos karjeros galimybių amplitudę.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė