Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija D. Šabasevičienės knygos „Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai“ sutiktuvės

Lapkričio 21 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuotos knygos „Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai“ sutiktuvės, kuriose dalyvavo Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Regimantas Adomaitis ir knygos autorė, teatrologė dr. Daiva Šabasevičienė.

Vakaro metu aktorius kalbėjo apie jausmus, kūrybą, dalinosi prisiminimais apie darbą teatre ir kine bei atskleidė kuo jam artimas ir brangus yra Kauno miestas.

Visų renginio dalyvių atmintyje dar ilgai išliks sodrus ir išraiškingas Regimanto Adomaičio balsas, subtilus humoras ir dar ilgai nepasimirš susitikimas su lietuviško kino ir teatro legenda.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė