Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Iniciatyva „Šimtmečio dovanos“ (galerija)

Iniciatyva „Šimtmečio dovanos“ (galerija)

Iniciatyva „Šimtmečio dovanos“

Lapkričio pabaigoje Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre vyko „Garliaviečių" klubo Olego Karavajevo studijos edukacija „Atvirukai Lietuvai 100-ojo gimtadienio proga", kurią vedė dailininkė Kristina Guntulienė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Klimauskienė.

Edukacijos tikslas buvo atskleisti ir ugdyti vaikų kūrybinį potencialą, skatinti Garliavoje gyvenančių vaikų kūrybiškumą ir jų dalyvavimą kultūrinėse veiklose, padėti vaikams atrasti save, ugdyti bendravimo ir meninius gebėjimus, skatinti vaikų patriotiškumą, atkreipti jų dėmesį į artėjantį Lietuvos šimtmetį. Edukacijoje dalyvavo Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniai, lydimi mokytojos Rūtos Jackūnienės. Vaikai edukacijoje kūrė atviruką Lietuvai ir kalėdinius atvirukus. Dalyviams padėjo ir konsultavo dailininkė Kristina Guntulienė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Klimauskienė.