Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Bibliotekoje pristatyta Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleista knyga

Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo knygos pristatymas

Rudenišką rugsėjo 25 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas pristatė Česlovo Navakausko knygą „Kaip susikalba raidės“.

Sveikinimo kalba rašytoją sveikino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Garliavos Jonučių progimnazijos ir Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos pirmaklasiai deklamavo Česlovo Navakausko sukurtus eilėraščius. Rašytoją ir pirmokus sveikino labdaros ir paramos fondo direktorė Aurelija Makūnienė, Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė, Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė.

Česlovo Navakausko knygos „Kaip susikalba raidės“ iliustracijų parodą bibliotekos Konferencijų ir Parodų salėse galima apžiūrėti š. m. rugsėjo ir spalio mėnesiais.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Neringa Klimauskienė