Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje pristatyta architekto P. Stankevičiaus tapybos darbų paroda

Rugpjūčio 31 dieną Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatyta žymaus Lietuvos architekto Petro Stankevičiaus tapybos darbų paroda „Nuo realizmo iki abstrakcijos“.

Parodos atidaryme dalyvavo ir nuoširdžius sveikinimo žodžius P. Stankevičiui tarė gausus būrys sveikintojų: Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Mykolaitis, Ekonomikos skyriaus vedėjas A. Pupalė, žymūs Lietuvos architektai: prof. Jurgis Bučas, Feliksas Jackevičius, Juozas Poniškaitis. Kalbėdamas apie pažintį su P. Stankevičiumi itin taikliai jo talentą apibūdino žymus Lietuvos architektas S. Putvis, kuris menininką apibūdino kaip „geriausią dailininką tarp architektų ir geriausią architektą tarp dailinininkų“. Parodoje eksponuojamų savo darbų autorius nekomentavo, o kvietė visus parodos lankytojus atrasti tai, kas artima kiekvienam. Paroda viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki rugsėjo mėnesio pabaigos. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė