Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Išmanioji biblioteka visai šeimai Šeimų piknike

Išmanioji biblioteka visai šeimai Šeimų piknike

Šeimų piknikas Garliavoje
Šeimų piknikas Garliavoje

2017 m. rugpjūčio 6 d. visi, norintys pailsėti ir gerai praleisti laiką, rinkosi į tradicinį Šeimų pikniką „Išjunk TV - 4“ Garliavoje. Kaip ir kasmet sekmadienio popietę vykusiame Šeimų piknine netrūko pramogų vaikams ir suaugusiems. Lankytojus viliojo patrauklūs edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvėlės ir žinoma, aktyvūs žaidimai bei varžybos. Jauniausieji šventės dalyviai galėjo leisti muilo burbulus, kartu su dailininke Daiva Sasnauskiene kurti žemės meno skulptūrą, dalyvauti protų mūšiuose, išbandyti save sportinėse rungtyse, „Laimės ir rizikos“ rate bei parodyti savo talentą „Laisvajame mikrofone“. Be to, šventės dalyviai turėjo galimybę apsipirkti pirmą kartą Šeimų piknike organizuotame „Blusų turgelyje“ ir pasivaišinti skanėstais prie „Linksmosios mašinytės“.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos Šeimų piknike pristatė „Išmaniąją biblioteką visai šeimai“. Visi šventės dalyviai buvo kviečiami išbandyti savo jėgas, dalyvaujant smagiose ir inovatyviose veiklose. Viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Neringa Klimauskienė vaikus ir jaunimą kvietė žaisti kalbinius, literatūrinius ir reakcijos stalo žaidimus; kūrybinėse dirbtuvėse kartu su bibliotekos dailininke Kristina Guntuliene jaunieji šventės dalyviai mokėsi karpyti, lankstyti ir klijuoti įvairaus dydžio, formų ir spalvų gėlytes; vyr. bibliotekininkė Živilė Kazakevičienė robotechnikos mėgėjus supažindino su „Lego robotika“. Vaikai ir juos atlydėję tėveliai su didžiuliu susidomėjimu konstravo „Lego Mindstroms EV3“ robotukus bei bandė juos užprogramuoti, kad atvažiuotų keletą skirtingų objektų.

Vakarop vyko tęstinių trumpametražių filmų mėgėjų kino projekto „NAUJO/KAS? II – piliakalnių legendos“ sukurtų filmukų peržiūros. Šeimų pikniko vakarą užbaigė animacinis filmas, skirtas visai šeimai „Balerina“, kvietęs visus svajoti ir siekti savo gyvenimo tikslo!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkės
Neringa Klimauskienė ir Živilė Kazakevičienė