Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje orientacinės varžybos „Pažinkime Garliavos vietoves interaktyviai“

Liepos 20 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuotą projektą - „Inovacijų keliu: atrask, išbandyk ir tobulėk“, vyko orientacinės varžybos „Pažinkime Garliavos vietoves interaktyviai“.

Šių pirmą kartą bibliotekoje organizuotų varžybų tikslas - keliaujant bibliotekos darbuotojų sukurtu pažintiniu maršrutu ir naudojant „Actionbound“ programą, interaktyviu būdu susipažinti su Garliavos miesto istorija ir jame esančiais lankytinais kultūriniais objektais. „Actionbound“ - tai kraštotyrinis orientacinis interaktyvus žaidimas, kuriame sportas bei azartas persipina su savo krašto pažinimo džiaugsmu. Keliaujančiųjų numatytu maršrutu varžybų dalyvių kiekviename objekte laukė užduotys, kurias įvykdžiusieji turėjo galimybę surasti bibliotekoje paslėptą lobį. Visi varžybų dalyviai pasirodė šauniai, o pirmųjų vietų nugalėtojų laukė saldžios dovanos ir bibliotekos įsteigti prizai!