Tarpbibliotekinių moksleivių robotikos varžybų „RoboLygos“ sezono turnyro uždarymas Ringauduose

Prisidedant prie vaikų ir paauglių technologinių ir kūrybiškumo kompetencijų ugdymo ir tarpusavio bendradarbiavimo, lavinant jų komandinį darbą bei loginį mąstymą, viešojoje bibliotekoje ir 6 jos padaliniuose organizuojamos kūrybinės tarpbibliotekinės moksleivių robotikos varžybos „RoboLyga“.

Gegužės 23 d. Ringaudų bibliotekoje vyko paskutinės šį sezoną Kauno rajono tarpbibliotekinės „RoboLygos“ varžybos moksleiviams, kuriose iš viso dalyvavo net 16 komandų - t.y. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir keturių jos padalinių: Zapyškio, Ringaudų, Piliuonos ir Ežerėlio bibliotekų moksleiviai bei svečiai iš Kauno moksleivių techninės kūrybos centro. Į varžybas Ringauduose, kuriose netrūko įtampos ir pergalių džiaugsmo, susirinko ne tik gausus dalyvių, bet ir komandas palaikančių draugų bei artimųjų būrys. Varžybose dalyvavo ir garbinga viešnia - žurnalistė ir televizijos laidų vedėja - Rasa Tapinienė.