Probleminio mokymosi diena viešojoje bibliotekoje!

Gegužės 23 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Kauno raj. Garliavos Jonučių progimnazijos 8 klasių moksleiviams vyko probleminio mokymosi diena - „Promodi“. Darniai darbuodamiesi komandose ir padedami mokytojų moksleiviai analizavo probleminius klausimus.

Išnagrinėję problemas ir parengę 3-5 min. trukmės pristatymus lietuvių ir anglų kalbomis savo pranešimus tiesioginės transliacijos iš bibliotekos metu pristatė vertinimo komisijai, esančiai Garliavos Jonučių progimnazijoje. Vertinimo komisijos nariai, kurią sudarė delegacijos atstovai iš Turkijos bei Garliavos Jonučių progimnazijos skirtingų dėstomųjų dalykų mokytojai, moksleivių pristatymus įvertino puikiai. Po tiesioginės transliacijos delegacijos atstovai iš Turkijos lankėsi mūsų bibliotekoje. Ši diena ypatinga visiems - aktuali informacija, naujos patirtys, malonūs susitikimai!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė