Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje pirmą kartą paminėta Šeimos diena

Viešojoje bibliotekoje pirmą kartą paminėta Šeimos diena

Gegužės 24 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pirmą kartą paminėta Tarptautinė šeimos diena. Vaikai lydimi mokytojų ir tėvelių dalyvavo nuotaikingoje knygų šalies kūrybinėje edukacijoje „Ritininių knygų - mirioramų dirbtuvėlėse“, o besidominčius naujomis infomacinėmis technologijomis pakvietėme į edukaciją su išmaniaisiais Lego robotukais.

Šeimų dieną paruošėme staigmeną ir kino mėgėjams - buvo rodomas režisieriaus Ričardo Marcinkaus meninis filmas visai šeimai „Pakeliui“. Visą dieną bibliotekoje vykstančių renginių programą užbaigė jausmingas muzikinis - literatūrinis vakaras su poete Z. Gaižauskaite. Įspūdžių ir džiaugsmo neslėpė nei vaikai, nei suaugusieji. Tikimės, kad Tarptautinė šeimos diena taps gražia mūsų bibliotekos tradicija!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė