Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Fotografo ir keliautojo V. Zinkevičiaus parodoje apie kalnuose pažintą kitokį pasaulį

Vytauto Zinkevičiaus fotografijos darbų paroda „Žmonės eina į kalnus“

Gegužės 11 dieną Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatyta jurbarkiečio fotografo ir keliautojo Vytauto Zinkevičiaus fotografijos darbų paroda „Žmonės eina į kalnus“. Daugelis gali pasigirti išmaišę Vakarų Europą, bet nedaugelis kalnuose jaučiasi kaip namuose. Fotografas ir keliautojas V. Zinkevičius kalnais domisi nuo 1982 metų ir jau daugiau nei trisdešimt metų iš žygių po kalnus parsiveža įspūdingų nuotraukų. Neįmanoma perduoti to jausmo tiems, kurie nėra buvę kalnuose, tačiau nors dalelė įstabios gamtos grožio užfiksuojama nuotraukose.

Fotografo ir keliautojo V. Zinkevičiaus parodos pristatyme dalyvavo ir nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė gausus būrys sveikintojų: žymus fotomeninkas R. Puišys, Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja V. Puskunigienė ir keliautojo bendrakeleiviai, pažįstami, draugai ir artimieji ir visi tie, kuriuos žavi ne tik kalnai, bet ir fotografija!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė