Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Kauno architektūros gide - tarpukario, sovietmečio ir naujojo Kauno architektūros atspindžiai

Susitikimas su  žymia architektūros istorike Jolita Kančiene
Susitikimas su žymia architektūros istorike Jolita Kančiene

Balandžio 26-osios pavakarę į susitikimą Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje su žymia architektūros istorike Jolita Kančiene ir knygos „Kaunas 1918 – 2015 m. Architektūros gidas“ pristatymą atvyko daugybė Kauno miesto architektūra, menotyra ir istorija besidominčių žmonių. Knygos bedraautorės J. Kančienės teigimu, nors leidinys „Kaunas 1918–2015. Architektūros gidas“ – tai beveik trejus metus trukusio didelės profesionalų komandos darbo rezultatas, tačiau ši knyga skirta ne tik architektūros gurmanams, bet ir eiliniams skaitytojams, kurie neabejingi supančiai aplinkai, miestui, jo kasdienei istorijai ir detalėms.

Susitikimas su žinoma architektūros istorike J. Kančiene ir leidinio „Kaunas 1918–2015. Architektūros gidas“ pristatymas, tai Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos nuo šių metų vasario mėnesio įgyvendinamo Lietuvos kultūros tarybos finansuojamo projekto „Pasitikrink kultūros istorijos žinias!“ rezultatas. Organizuodami susitikimus ir diskusijas su įvairių mokslo šakų literatūros autoriais ir kviesdami Kauno rajono gyventojus į jų knygų pristatymus, skatiname naujas skaitymo aktyvumo formas. Po šių susitikimų Kauno rajono miestelių ir kaimų bendruomenių narius lapkričio ir gruodžio mėnesiais kviesime dalyvauti pristatytų knygų žinių mūšiuose.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė