Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Susitikime su dzenbudistu vienuoliu Kęstučiu Marčiulynu - tolimųjų Rytų vienuolių gyvenimo paslaptys

Balandžio 12 dienos popietę Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi aktorius, žurnalistas, dzenbudistų vienuolis Bo Haeng Sunim - Kęstučiu Marčiulynu.

Gausiai susirinkusiems Trečiojo amžiaus universiteto studentams ir Garliavos bendruomenei autorius pristatė savo autobiografinę dvasinių virsmų knygą „Laiškai iš Drakono kalnų“ ir dalinosi savo gyvenimo patirtimi, mintimis kaip susivokti, kas svarbiausia gyvenime, kaip įveikti sunkumus ir pasiekti laimę...

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė