Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje aktorės D. Kielaitės muzikinis poezijos spektaklis „Kelionė“

Kovo 14-ąją Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko muzikinis spektaklis „Kelionė“ pagal Juditos Vaičiūnaitės poeziją. Dviejų jaunųjų menininkų - aktorės D. Kielaitės ir muzikos bei garso režisierius Jurgio Valančausko pasirodymas nepaliko abejingo nei vieno žiūrovo.

Kelionė" - tai ėjimas į save, persmelktas svaiginančios, kankinančios ir gydančios meilės. Tai kančios, džiaugsmo, susitaikymo su tikrove ir savimi istorija" – teigia D. Kielaitė. Iki smulkmenų apgalvotas, neperkrautas daiktų gyvenimas scenoje ir labai vykusiai panaudota muzika, leido mums visiems patirti kelionę į save, padedančią pažinti žmogaus būties prasmę. Juditos Vaičiūnaitės eilės scenoje virtusios monospektakliu atskleidė itin aukštą profesionalumo lygį ir ypatingą aktorės talentą.
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka vyr. bibliotekininkė
R.Vasauskaitė