Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Smagios, kupinos netikėtumų Kauno rajono tarpbibliotekinės moksleivių robotikos varžybos „RoboLyga“ Zapyškyje

2017 m. balandžio 5 d. Zapyškio bibliotekoje vyko Kauno rajono tarpbibliotekinės „RoboLygos" varžybos moksleiviams, kuriose dalyvavo net 12 robotikos būrelio moksleivių komandų iš Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir 5 jos padalinių: Zapyškio, Ringaudų, Lapių, Piliuonos ir Ežerėlio bibliotekų.

Zapyškio bibliotekoje vykusiose jau trečiose Kauno rajono tarpbibliotekinėse moksleivių varžybose dalyvavo 12 moksleivių komandų su sukonstruotais lego robotais. Varžybų dalyviai varžėsi 4 rungtyse: „juodoji linija“, „roboto kopimas į kalną“, „šiukšlių valymas“ ir „robotų sumo“.Po įnirtingų kovų I - III-ąją prizines vietas pasidalino ir nugalėjotais tapo Zapyškio bibliotekos komandos - „Zapai“, „Mini - Game“ bei Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos komanda - „Robo - zona“. Geriausiai pasirodę varžybų dalyviai buvo apdovanoti renginio organizatorių - viešosios bibliotekos ir varžybų kuratoriaus bei rėmėjo - Zapyškio bibliotekos savanorio Žilvino Neliubšio įsteigtais prizais. Visiems varžybų dalyviams buvo įteiktos vardinės padėkos ir saldžios dovanos. Kaip teigia komandų treneriai, tokio pobūdžio varžybos labai padeda tobulinti vaikų domėjimąsi juos supančiu pasauliu, programavimu, lavina komandinį darbą bei loginį mąstymą. Dėkojame visiems Lego robotų varžybų dalyviams, komandų treneriams ir sveikiname šių varžybų nugalėtojus: „Mini -Game“, „Zapų“ ir „Robo-zona“ komandas!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Vasauskaitė