Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje susitikimas su „Juodosios dėžutės“ autoriumi

Viešojoje bibliotekoje susitikimas su „Juodosios dėžutės“ autoriumi

poetas Viktoras Rudžianskas

Balandžio 6-ąją Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatoma poeto Viktoro Rudžiansko naujausia poezijos knyga „Juodoji dėžutė“. Su autoriumi kartu atvyko literatūros kritikas, muziejininkas Edmundas Kazlauskas. Kritikas E. Kazlauskas klausimais „išprovokuoja“ poetą netikėtiems atsivėrimams, nuoširdžiam pokalbiui, kiekvieną susitikimą su poezijos mylėtojais pasukdamas vis kitu kampu...

Vakaro dalyviai turėjo galimybę pasiklausyti paties poeto skaitomų eilių ir iš kitų jo rinkinių: „Vienas“, „Nuo do iki do“, „saloninės“ (taip įvardino pats poetas) poezijos iš „Ponios Klaros“. Meditacines nuotaikas sustiprino fotografikų Dangirutės ir Rimanto Maleckų darbai, lydimi subtiliai nuteikiančios muzikos iš ką tik išleisto kūrybinio disko.