Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Žurnalisto V. Savukyno knygos „Istorijos detektyvai. Viduramžiai. Nuo galvų kapojimo iki meilės intrigų“ pristatymas

Ką pamatytume, persikėlę į Mindaugo laikų Lietuvą? Koks buvo kasdienis lietuvių gyvenimas XIII amžiuje ir kaip čia nutiko, kad Vytauto sesuo ištekėjo už vyskupo? Į šiuos ir daug kitų klausimų saulėtą kovo 23 d. pavakarę gausiai susirinkusiai Garliavos bendruomenei atsakė Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje viešėjęs žurnalistas, istorikas, kultūros antropologas Virginijus Savukynas, pristatydamas savo naują knygą „Istorijos detektyvai. Viduramžiai. Nuo galvų kapojimo iki meilės intrigų“.

Susitikimas su žinomu žurnalistu, istoriku ir kultūros antropologu Virginijumi Savukynu ir jo knygos pristatymas, tai Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos nuo šių metų vasario mėnesio įgyvendinamo Lietuvos kultūros tarybos finansuojamo projekto „Pasitikrink kultūros istorijos žinias!“ rezultatas. Organizuodami susitikimus ir diskusijas su įvairių mokslo šakų literatūros autoriais ir kviesdami Kauno rajono gyventojus į jų knygų pristatymus, skatiname naujas skaitymo aktyvumo formas. Po šių susitikimų Kauno rajono miestelių ir kaimų bendruomenių narius lapkričio ir gruodžio mėnesiais kviesime dalyvauti pristatytų knygų žinių mūšiuose.