Sigito Gedos klubas vaikams

Sigito Gedo gimimo metinės

2017 m. vasario 08 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko Sigito Gedos vardo moksleivių literatūros bičiulių klubo susitikimas.

Susitikimu paminėjome rašytojo, poeto Sigito Gedos 74-ąsias gimimo metines. Moksleiviai, dalyvavę susitikime sužinojo rašytojo Sigito Gedos biografijos įdomybių, skaitė rašytojo eilėraščių. Klubo įkūrėja ir pirmininkė Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Rita Pauliukaitienė atkreipė vaikų dėmesį ir į rašytoją Kazį Bradūną, kurio 100-ąsias gimimo metines šiemet minime. R. Pauliukaitienė daug kalbėjo apie Kazio Bradūno kūrybą, biografijos faktus, kartu su vaikais skaitė poeto kūrybą ir ją analizavo. Be to, vaikai apžiūrėjo knygų parodą, skirtą paminėti poeto Kazio Bradūno gimimo metinėms. Knygų paroda eksponuojama bibliotekos antrajame aukšte.