Lietuvių kalbos dienos 2017 m.

Viktorinos lietuvių kalbos dienoms paminėti

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre 2017 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. vyko viktorinos, skirtos paminėti Gimtosios kalbos dienas 2017 ir Lietuvių kalbos kultūros metus. Viktorinose bendradarbiavome su Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojomis Rita Pauliukaitienės, Regina Jasukaitiene, Valda Bakanienė bei Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos mokytoja Zita Dagiliene.

Įvyko šios viktorinos:

• Vasario 22 d. 13 val. Viktorina vaikams ir paaugliams „Menu mįslę keturgyslę"
  • Vasario 23 d. 13 val. Viktorina vaikams ir paaugliams „Kalba – valstybingumo simbolis"
  • Kovo 02 d. 13 val. Viktorina vaikams ir paaugliams „Kalba – didžiausias žmogaus turtas"
  • Kovo 08 d. 13 val. „Graži kalba žmogų puošia" ir kūrybinės dirbtuvės su bibliotekos dailininke