Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija Parodos „Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams“ atidarymas

Parodos „Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams“ atidarymas

Parodos „Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams“ atidarymas
Parodos „Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams“ atidarymas

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje saulėtą kovo 8-osios pavakarę tapytojai, jų draugai, meno mėgėjai rinkosi į tapybos darbų parodos „Subalansuota MOTERIMS, bet tinka ir vyrams“ atidarymą. Išskirtinėje parodoje eksponuoti 4 tapytojų: Alinos Daiker-Gulbinienės, Neringos Dambrauskienės, Raimondos Tamo ir Jono Kunicko unikalūs tapybos darbai vos tilpo dviejose erdviose salėse.

Gausiai susirinkusius renginio dalyvius pasveikino viešosios bibliotekos vyr. specialistė Elvyra Matveičikienė ir pasidžiaugė, kad tą vakarą pasidalinti savo mintimis, papasakoti apie savo kūrybinį kelią ir pristatyti savo kūrinius sutiko parodoje eksponuojamų darbų autoriai: J. Kunickas, N. Dambrauskaitė, A. Daiker-Gulbinienė ir R. Tamo. Išskirtinio kolorito, sodriuose ir iškalbinguose autorių darbuose dominuoja MOTERIS: mūza, deivė, namų židinio sergėtoja, dukra, motina... Autorių darbuose įamžintos ne tik žinomos, aktyviai visuomeninėje veikloje dalyvaujančios moterys, bet ir moterys iš jų artimos aplinkos.