Pradinis Galerija Renginių galerija 2016 metų renginių galerija Viešojoje bibliotekoje aktoriaus Andriaus Bialobžeskio poezijos skaitymo vakaras „ Ir nusinešė saulę miškai..“

Aktoriaus Andriaus Bialobžeskio poezijos skaitymo vakaras

Ramų Advento vakarą gera pasinerti į šviesą ir šilumą skleidžiančią poeziją ir muziką. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje gausiai susirinkusius renginio dalyvius artimiausių lietuvių sieloms poetų eilėmis vakaro programoje „Ir nusinešė saulę miškai..“ pagal Pauliaus Širvio kūrybą džiugino aktorius Andrius Bialobžeskis.

Poeziją mėgstančio ir emocionaliai Pauliaus Širvio ir Jono Strielkūno eiles skaitančio aktoriaus vakaro programoje klausytojų širdis suvirpino ir keli jo atliekami dar negirdėti muzikiniai kūriniai. Valstybinio Jaunimo teatro aktorius, puikiai pažįstamas publikai iš savo vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose, atsakinėdamas į renginio dalyvių klausimus buvo itin atviras ir nuoširdus. Jaukus aktoriaus Andriaus Andriaus Bialobžeskio balso tembras ir betarpiškas jo bendravimas su publika - būtent tai, kas šaltą žiemos vakarą suteikė jaukumo ir šilumos. Tikime, kad neabejotinai dauguma atėjusių pasiklausyti šio talentingo aktoriaus skaitomų poetų Pauliaus Širvio ir Jono Strielkūno eilių, atras juos iš naujo - romantiškus, artimus ir nuoširdžius...