Pradinis Galerija Renginių galerija 2016 metų renginių galerija Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2016 m.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2016 m.

Susitikimas su vaikų literatūros tyrinėtoju, vertėju doc. dr. Kęstučiu Urba

2016 m. lapkričio 14 – 20 dienomis vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kurios tema „Ateitis Šiaurės šalyse“. Vaikai vaidmenimis skaitė jiems rekomenduojamą Stiano Hules knygos „Garmano vasara“ ištrauką ir pasakojo apie pirmąją dieną mokykloje. Paaugliai skaitė jiems rekomenduojamą Deboros Hansen Kleist novelę „Naftos stebuklas“ (iš jaunųjų Grenlandijos rašytojų novelių rinkinio „Allatta! 2040“) ir rašė laiškus į ateitį. Reikšmingiausias Šiaurės šalių bibliotekų savaitės įvykis – paauglių susitikimas su vaikų literatūros tyrinėtoju, vertėju doc. dr. Kęstučiu Urba. Projektas „Biblioterapija: atrask save-2“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.