Įrašai

Almos Budrytės – Busch parodos atidarymas Vilkijos bibliotekoje

Saulėtą spalio 7 dienos popietę gausus būrys bibliotekos skaitytojų bei lankytojų rinkosi į Almos Budrytės – Busch personalinės tapybos darbų parodos atidarymą. Bibliotekininkė Liucija pakvietė autorę pasikalbėti ir pristatyti savo darbų, paaiškinant kai kuriuos tapybos niuansus, reikšmes. Alma jaudinosi, tačiau tikrai nebuvo dėl ko – patys darbai kalba už save... Nors kaip pati autorė sako, jog yra neprofesionalė ir tai yra tik jos hobis, visi renginio dalyviai paprieštaravo – Almos darbai nuostabūs ir profesionaliai atlikti. Spinduliuoja įdėta meilė, kruopštumas ir atsidavimas. Meilė dailei Almos širdyje gyvuoja nuo vaikystės...

Alma Budrytė – Busch nuo 2005 metų lanko Jurbarko V. Grybo muziejaus suaugusiųjų dailės studiją „Formos kalba“, glaudžiai bendradarbiauja su Jurbarko K. Glinskio teatru, kuria scenografiją teatro pastatymams. Jos paroda „Jurbarko teatro veteranai“ 2011 m. surengta Jurbarko kultūros centre, kurioje buvo pristatyta 12 teatro veteranų portretų, sukurta K. Glinskio 125-tosioms metinėms paminėti, buvo eksponuojama Lietuvos Respublikos Seime.

Nuo 2018 m. Trečio amžiaus universitete Jurbarke veda dailės pamokas. Džiaugiuosi, kad į šį parodos atidarymą atvyko kolegė iš Liučiūnų bibliotekos – Zina Gudaitienė su savo skaitytojų klubo moterimis. Popietė buvo jauki, šilta ir maloni. Nelabai norėjosi skirstytis. Dėkoju visiems dalyvavusiems. Paroda veiks visą spalio mėnesį. Maloniai kviečiame apsilankyti ir nepraleisti šios ypatingos parodos.

Vilkijos filialo vyr. bibliotekininkė Liucija Baltiejienė