Apdovanojimai - Kauno rajono savivaldybės apdovanojimai

2019 m.

Kauno rajono savivaldybės medaliu (pasižymėjimo ženklu)

Milda Karvovskienė, Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centro Ežerėlio ambulatorijos šeimos gydytoja - už profesionalumą ir nuopelnus sveikatos apsaugos srityje.

Raimondas Kunickas, Respublikinės Kauno ligoninės direktorius - už profesionalumą ir nuopelnus sveikatos apsaugos srityje.


2018 m.

I lygio Garbės ženklai:

Vytautas Jokužis, bendrovės "Elinta" generalinis direktorius, gebantis jungti mokslo pasiekimus su verslu. Įmonė pasaulyje garsėja inovacijomis ir produkciją ekspoetuoja į daugiau nei 30 šaliųapdovanotas  už inovacijas ir socialiai atsakingą verslą. 
Pranas Viškelis, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialo Sodininkystės ir daržininkystės instituto Biochemijos ir technologijos laboratorijos vedėjas - už mokslinius tyrimus.
Prof. Remigijus Žaliūnas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rektorius- už ypatingus nuopelnus medicinos srityje. Jo iniciatyva Kulautuvoje įkurta reabilitacijos ligoninė yra viena moderniausių Baltijos šalyse.

II lygio Garbės ženklai:

Darius Žukauskas, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininkas  - už nuopelnus stiprinant Kauno rajono savivaldybės gyventojų saugumą.

III lygio Garbės ženklai:

Architektė Violeta Beigienė - už sukurtus istorinės atminties ženklus.
Nijolė Kliučienė, Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė- už reikšmingą veiklą gerinant sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir kokybę.
Linas Vitkus, Respublikinės Kauno ligoninės generalinis direktorius - už nuolat atsinaujinančią ir tobulėjančią ligoninę.

Savivaldybės medaliai:

Tai – Karmėlavoje gyvenantis skulptorius ir kryžiadirbys Eugenijus Banys, daug metų savo darbais puošiantis ne tik Kauno rajoną, bet ir kitas Lietuvos vietas. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos istorijos mokytojui metodininkui Virginijui Overlingui ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos istorijos mokytojai metodininkei Eglei Simonaitienei pasižymėjimo ženklai įteikti už profesionalumą ir nuopelnus švietimo srityje.


2017 m.

I lygio Garbės ženklai :

Vladas  Garastas, buvęs Kauno "Žalgirio" ir Lietuvos rinktinės treneris – už nuopelnus Lietuvos krepšiniui.
Rimantas Benetis, LSMU Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių klinikos vadovas, kardiochirurgas - už nuopelnus sveikatos srityje.

II lygio Garbės ženklai:

Jolantai Balnytei, Ramučių kultūros centro etnografei, folkloro ansamblio "Viešia" vadovei - už etninės kultūros veiklą ir tarptautinę jos sklaidą.
Vidai Rainienei, labdaros ir paramos fondo "Nemuno krašto vaikai" direktorei - už socialinę veiklą. Ji taip pat apdovanota "Gerumo žvaigžde".

III lygio Garbės ženklai:

Konstancija Tamulaitytė, buvusi Jonučių vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja- už išskirtinius nuopelnus ugdant jaunąją kartą.
Giedriui Kavaliauskui, bendrovės "Klasmann-Deilmann Ežerėlis vadovui- už Lietuvos durpininkystės plėtrą ir rūpinimąsi Ežerėlio miesto tradicijomis.
Sauliui Pajarskui, bendrovės "Marex Boats" direktoriui, jachtos "Ambersail" dalyviui- už įgyvendintą idėją "Tautiška giesme" sutelkti viso pasaulio lietuvius.