Kviečiame nemokamai naudotis skaitmenine „Vyturio“ biblioteka

Skaitmeninė „Vyturio“ leidyklos biblioteka
Skaitmeninė „Vyturio“ leidyklos biblioteka

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia skaitytojus naudotis skaitmenine „Vyturio“ biblioteka, kurioje yra daugiau nei 400 „Vyturio" leidyklos knygų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. 

Skaitytojai, esantys bibliotekos patalpose ir prisijungę prie www.vyturys.lt per bibliotekos bevielio ryšio tinklą Wi-Fi tinklą, kviečiami nemokamai skaityti elektroninius „Vyturio“ kūrinius per asmeninius arba bibliotekos mobiliuosius ir stacionarius įrenginius (mobiliuosius telefonus, planšetinius, nešiojamus ir stacionarius kompiuterius).

Pasirinktą elektroninę knygą galima skaityti tame pačiame įrenginyje ir išėjus iš bibliotekos patalpų, o taip pat tada, kai nėra interneto ryšio (namuose, kavinėje ar autobuse).

Skaitymas turi būti tęsiamas tame pačiame naršyklės lange, į kurį buvo parsiųsta knyga. Būdamas ne bibliotekos patalpose ir suvedęs www.vyturys.lt į naują naršyklės langą skaitytojas patektų į mokamą svetainės versiją.

Perskaitęs elektroninę knygą ar pageidaujant naujos „Vyturio“ knygos, skaitytojas keliauja į biblioteką ir susiranda kitą knygą www.vyturys.lt

Skaitmeninės „Vyturio“ bibliotekos siūlomų knygų sąrašą galite rasti adresu:http://www.vyturys.lt/knygu-sarasas

VIDEO filmukai VIDEO filmukai apie tai, kaip elektronines „Vyturio“ knygas galima skaityti mobiliame telefone ir kompiuteryje naudojantis internetu ar išjungus bevielį ryšį rasite čia - http://bit.ly/2ixKkTF

Daugiau informacijos galite gauti atėję į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką.