Aktualijos

SKAITYTOJŲ DĖMESIUI !

kvieciame

Skaityti daugiau...

Bibliotekos virtualios edukacijos

virtualios edukacijos

Skaityti daugiau...

Paskelbtas kūrybinis konkursas moksleiviams "Mano biblioteka kosmose"

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai jau ketvirtus metus iš eilės vykdo skaitmeninio kūrybiškumo konkursą, pasitelkiant visame pasaulyje populiarų kompiuterinį žaidimą „Minecraft“. Vykdyti konkursai: „Išmanusis miestas“, „Šimtmečio pilis Minecraft pasaulyje“, „Mano knygos lobiai 3D pasaulyje“ subūrė daugiau kaip 100 moksleivių iš įvairių Kauno rajono miestų ir miestelių.

Skaityti daugiau...

Kultūros paveldas ir edukacija

Kviečiame virtualiai prisijungti prie Europos kultūros paveldo dienų „Kultūros paveldas ir edukacija“. RUGSĖJO 14–18 dienomis Kauno rajono savivaldybės YouTube kanale bus galima pamatyti po vieną įdomią pamoką apie Kultūros paveldą.

Skaityti daugiau...

Edukacinė popietė Čekiškėje ,,Jau atėjo rudenėlis“

Rugsėjo 17 d. Čekiškės bibliotekoje vyko edukacinė popietė moksleiviams ,,Jau atėjo rudenėlis". Vaikai, prisirinkę nuo medžių prikritusių lapų, turėjo papuošti rudeninį ežiuką. Taip pat ežiukui reikėjo paruošti maisto atsargų žiemai. Rezultatai nuotraukose.

Skaityti daugiau...

Smagu buvo vaikams

„O spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį, savo šalį ..“ – šiais žodžiais rugsėjo 17 d. prasidėjo pažintinis rytmetis Rokų bibliotekoje. Jis buvo skirtas pirmam apsilankymui bibliotekoje ir susitikimui su knyga. Rokų mokyklos darželio ,,Ąžuoliukai“ grupės priešmokyklinukai klausė bibliotekininkės pasakojimo apie bibliotekos gyventojas – knygas: dideles ir mažas, storas ir plonas, užsienietes ir čiabuves. O kiekviena iš jų turi patogius namus – lentynas, gimimo metus – leidimo metai, vardą ir pavardę – autorių ir pavadinimą. Didelio vaikų dėmesio sulaukė knygų paroda ,,Tu – knygų pasaulyje“, kurioje puikavosi storos ir plonos, mažos ir didelės, spalvotos ir nespalvotos, senos ir naujos, interaktyvios ir audio knygos. Parodos tikslas – supažindinti vaikus su knygelių įvairove. Susipažinę su bibliotekos taisyklėmis, pažadėję saugoti ir mylėti knygas, vaikai suskubo išsirinkti po knygelę.

Skaityti daugiau...